Fotbalmánie 2018

Podesáté se na hřišti ve Sportovním centru ERPET na Pražském Smíchově na břehu Vltavy poslední květnovou neděli pořádal další ročník fotbalového turnaje Fotbalmánie pro kluky ročníku 2010.

Fotbalová mrňata osmi celků z Prahy či ze Středočeského kraje  za dobu 330 minut odehrála celkem 16 utkání, která se hrála na dvou hřištích v hrací době 2 x 10 minut.

Kolem hřišť zápolení dětí sledovali diváci, většinou rodiče, ale na Smíchově se nehrál jen fotbal. Ve chvílích mezi zápasy si mohly děti zkusit i jiné sportovní aktivity.  Doprovodné akce Fotbalmánie ročníku 2017 zajistilo Sdružení sportovních svazů České republiky. Celou akci provázel a komentoval zkušený moderátor především fotbalových, ragbyových a tenisových utkání ČT Sport David Kozohorský.

Mediálními partnery turnaje byly jako v minulosti SportovníListy.cz &  Prvnízprávy.cz a turnaj pořádala Eurovize o.p.s. Záštitu nad turnajem tak jako již v předchozích ročnících převzal Magistrát hlavního města Prahy, který byl rovněž partnerem akce.

Nejlépe se tentokrát dařilo, úmyslně píšeme, dětem Dukly z Jižního Města, neboť ve vítězném týmu hrála i děvčata. Dukla tak porazila Slavii Praha ve finále 6:2. Obhájce loňského prvenství Zbraslav skončila čtvrtá, neboť v souboji o bronzové medaile prohrála s Benešovem 1:2.

Fotbalmánie 2018 - výsledky

O sedmé místo: Vyšehrad - Bohemians 1:2
O páté místo: Motorlet - Háje    1:2
O třetí místo: Benešov - Zbraslav  3:0

Semifinále: Slavia Praha - Benešov  2:1  * Zbraslav - Dukla Praha Jižní Město  1:2

Finále: Slavia Praha - Dukla Praha Jižní Město  2:6


Vítězné družstvo Dukla Praha Jižní Město

Celkové pořadí:  1. Dukla Praha Jižní Město,  2. Slavia Praha, 3. Benešov, 4. Zbraslav, 5. Háje, 6. Motorlet, 7. Bohemians Praha, 8. Vyšehrad.

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Fotogalerie

Fotbalmánie 2010

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2024 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP