Fotbalmánie 2009


Pro  velký  úspěch  z loňského  roku uspořádala společnost ASTRO CAPITAL společně s  ERPET sport centrem 25.května 2009 druhý ročník Fotbalmánie 2009. Přesto, že nám počasí úplně nepřálo, nikdo si nenechal zkazit náladu a sportovní centrum SK Smíchov bylo celý den plné dětského smíchu.


Sportovní den byl určen především dětem z dětských domovů ( Dětský dům Vysoká Pec, Dětský domov Hora Sv. Kateřiny a Dům dětí a mládeže Horní Počernice). Celý den byl přímo nabitý sportovními aktivitami pod dohledem zkušených hráčů, profesionálních trenérů a umělců, a veškeré dění komentoval známý „sporťák“ Václav Titelbach.

Nadace pro Český golf připravila dětem golfovou ochutnávku v podobě akademie vedené profesionálním trenérem, hráči basketbalového klubu USK Praha zasvětili děti do tajů svého umění a pro ty, kterým se nechtělo sportovat, připravilo občanské sdružení Paleta malování. Pro „koumáky“ přivezla firma Babylon spoustu hlavolamů. A samozřejmě nechyběl velký nafukovací hrad, kde se vyřádili úplně všichni.




Třešničkou na dortu byl samozřejmě fotbalový turnaj. Všechny týmy hrály s velkým nasazením a všichni si odnesly ceny, ale na bednu vítězů mohl došlápnout jen jeden. Tím se stal tým SK Zbraslav. Gratulujeme!!! Den utekl jako voda a největším oceněním pro nás byl úsměv na dětských tvářích.




Všichni už se těšíme na další ročník, který bude „doufáme“ stejně tak úspěšný jako oba předešlé.

Fotogalerie

Fotbalmánie 2011

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2024 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP